Opis inwestycji

Browar Kleparz to nowa inwestycja w centrum Krakowa, w wyjątkowej lokalizacji – przy ulicy Zbożowej, tuż obok Nowego Kleparza, nieopodal malowniczej części Starego Miasta. Wizytówką inwestycji jest odrestaurowany, historyczny budynek Browaru Arcyksiążęcego rodziny Habsburgów. Kompleks, uzupełniony o dwa nowoczesne budynki, który składa się z 97 mieszkań i 18 lokali usługowych.

W sprzedaży znajdowały się mieszkania o powierzchni od 39,88 m2 do 96,94 m2. Zróżnicowany metraż sprawił, że swoje potrzeby mieszkaniowe mogą spełnić zarówno rodziny z dziećmi, jak i inwestorzy poszukujący mieszkania pod wynajem.

W sprzedaży pozostało 6 mieszkań o powierzchni użytkowej od 50,06 m2 do 85,44 m2.

Nowo powstałe budynki są połączone podziemnym parkingiem, w którym znajduję się 80 miejsc postojowych oraz 38 komórek lokatorskich. Historyczna część Browaru Kleparz wyposażona jest w wyjątkową strefę relaksu dla mieszkańców, bawialnię dla dzieci, siłownię oraz salę kinową. Na terenie inwestycji znajdują się także lokale usługowe w których działają kancelarie prawne i księgowe, gabinety medyczne, salon beauty. 

Inwestycja posiada pozwolenie na użytkowanie od 6 września 2021 roku. 

Pobierz katalog tutaj.

 

PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU: