Zainwestuj w nieruchomości

W czasach niskich stóp procentowych inwestycje w nieruchomości stały się jeszcze bardziej popularne. Niskie oprocentowanie lokat – poniżej inflacji, skłania Polaków do poszukiwania alternatywnych sposobów lokowania swoich oszczędności. Coraz więcej osób zabezpieczenia swoje oszczędności inwestując w nieruchomości - najczęściej w celu ich dalszego wynajmu zarówno krótko-, jak i długoterminowego. Popularne jest również kupowanie mieszkań, które aktualnie będą przynosiły zyski wyższe od lokat, a w przyszłości posłużą jako miejsce zamieszkania dla dzieci naszych klientów. Z pewnością kluczowe znaczenie posiada lokalizacja danej Inwestycji, infrastruktura komunikacyjna, ciekawa oferta części wspólnych czy też układ i metraż mieszkania.

Na popularność tej metody inwestowania z pewnością wpływa również:

  •  rentowność – możliwość uzyskania wyższych zysków z najmu w porównaniu do oprocentowania lokat,
  • bezpieczeństwo - nieruchomość jest trwałym składnikiem majątku, który jak pokazują ostatnie lata, stale wzrasta na wartości,
  • pasywny dochód - wielu właścicieli zleca zarządzanie wynajmem mieszkania firmom, które specjalizują się w najmie krótko- lub długoterminowym, niwelując swoje zaangażowanie w daną inwestycję i jednocześnie zapewniając stały zysk dla siebie.

Zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań w Inwestycji Browar Kleparz i umów się na spotkanie w Inwestycji.

Skontaktuj się z nami 12 352 39 13